Beslissingen van de Commissie van Beroep

Home / Beslissingen van de Commissie van Beroep

Beroepsprocedure

1516-2 Voerendaal
1516-1 wedstrijd LSG IntelliMagic – Pathena Rotterdam
1314-1 wedstrijd Caissa 5 – Heerenveen
1213-2 wedstrijd Wageningen VLG Advocaten - LSG
1213-1 wedstrijd Staunton - Zevenaar
1112-2 wedstrijd Unitas 2 - Utrecht 2
1112-1 wedstrijd Sliedrecht - Promotie
1011-1 bekerwedstrijd Xidata Hardenberg - Dr. Max Euwe
0910-2 wedstrijd HWP Haarlem - Caïssa 3
0910-1 wedstrijd Dr. Max Euwe 2 - Lonneker
0809-4 wedstrijd De Stukkenjagers - HWP Sas van Gent
0809-3 bekerwedstrijd Dubbelschaak ‘97 - PION
0809-2 bekerwedstrijd Messemaker 1847 - Bergen op Zoom deel 2
0809-2 bekerwedstrijd Messemaker 1847 - Bergen op Zoom
0809-1 wedstrijd VAS 2 - Groningen 2
0708-4 wedstrijd DSC Drachten - Dion Hardenberg 2
0708-3 wedstrijd PION Groesbeek - Veenendaal
0708-2 wedstrijd ESGOO 2 - Dr. Max Euwe 2
0708-1 wedstrijd Oegstgeest '80 2 - Botwinnik
0607-1 wedstrijd LSG 2 - VAS 1
0506-1 wedstrijd HWP Sas van Gent 3 - DSC Delft 2
0405-3 NK E-teams
0405-2 wedstrijd Oud Zuylen - Promotie 2
0405-1 wedstrijd Schaakmat/Winterkoning 1 - Stichting Samenwerkende Schaakverenigingen (SHS) 2
0304-4/5 wedstrijd Almelo - BIS 2
0304-3 wedstrijd Soest - Unitas 3
0304-2 wedstrijd HMC Calder 2 - Sliedrecht
0304-1 wedstrijd LSG 2 - Unitas
0203-2 wedstrijd Oegstgeest '80 - De Pion
0203-1 wedstrijd Voorschoten - Caïssa 2
0001-2 wedstrijd Dordrecht - Souburg
0001-1 wedstrijd SMB 2 - De Pion
9900-3 wedstrijd Gova - Utrecht 3
9900-2 wedstrijd Op Eigen Wieken - Leiderdorp
9900-1 WSC 2 niet in de beker
9899-3 wedstrijd Het Witte Paard Sas van Gent 3 - Rotterdam 3
9899-2 boete Haagse Toren wegens niet-opkomen
9899-1 wedstrijd Het Witte Paard Zaanstad - ASG
9798-5
en 9798-6
reiskosten Play-offs
9798-4 speelgerechtigheid Ftacnik
9798-3 degradatie Hoensbroek ME
9798-2 wedstrijd Venlo - HMC
9798-1 vervangen C. Roet in opstelling
9697-2 vervangen N. v/d Sijde in opstelling
9697-1 wedstrijd ESGOO - Groningen
9596-1 wedstrijd Unitas 2 - Emanuel Lasker
9495-1 twee matchpunten in mindering Euwe
9394-3 wedstrijd Utrecht 2 - Caissa
9394-2 wedstrijd Utrecht 2 - Caissa
9394-1 wedstrijd Hardenberg - GOVA
9293-4 wedstrijd Eindhoven 3 - 't Pionneke
9293-3 opstellen W. Stork
9293-2 opstellen M. Riemens
9293-1 opstellen Riemens
9192-2 kwartfinale schoolschaken
9192-1 wedstrijd De Uil - Amstelveen 3
9091-1 wedstrijd Philidor Leeuwarden 2 - Unitas 2
8990-7 vaststellen beste nummer 2 in 2e klasse
8990-6 verschuiven wedstrijd in schoolcompetitie
8990-5 vaststellen beste nummer 2 in 2e klasse
8990-4 opstellen Pietrow
8990-3 opstellen Knoppert
8990-2 wedstrijd Amstelveen 2 - Weenink
8990-1 Indeling LSG (geen uitspraak)
8889-3 toelaten "De Fontein" tot schoolcompetitie
8889-2 computerteam in bekercompetitie
8889-1 inschrijfformulieren competitie
8788-3 wedstrijd Philidor Leiden - Volmac 2
8788-2 wedstrijd VSM - SMB 2
8788-1 bestaat niet wegens nummerverwisseling
8687-1 wedstrijd Philidor Leiden 2 - ZSC/Saende
8586-3 Koningsclub - competitieleider
8586-2 vooruitspelen partij Koningsclub
8586-1 wedstrijd Philidor Leeuwarden - Weenink
8485-2 wedstrijd Unitas - Paul Keres
8485-1 wedstrijd DD - Charlois/Europoort
8384-1 wedstrijd Philidor Leiden 2 - Koningsclub
8283-2 speelgerechtigdheid C. de Gorter
8283-1 wedstrijd MEMO - Nieuwendam toevoeging
8283-1 wedstrijd MEMO - Nieuwendam
8081-2 wedstrijd Den Haag - DD
8081-1 wedstrijd Desisco Watergraafsmeer - Volmac-Rotterdam
7778-1 wedstrijd Goes - Spangen
7677-2 wedstrijd Overschie - Oldenzaal
7677-1 wedstrijd Groningen - Amersfoort
7576-1 wedstrijd Moerwijk 2 - VHS 2