Aan deze pagina wordt nog gewerkt (24-1-2023)

2122-3CSV 1 – Erasmus 1
2122-2Zutphen 1 – SG Max Euwe 4
2122-1Invaller Philidor 1847 2
1920-1Promotie en degradatieregeling
1819-1Charlois Europoort
1718-1ZSC – Bergen op Zoom
1516-2Voerendaal
1516-1wedstrijd LSG IntelliMagic – Pathena Rotterdam
1314-1wedstrijd Caissa 5 – Heerenveen
1213-2wedstrijd Wageningen VLG Advocaten – LSG
1213-1wedstrijd Staunton – Zevenaar
1112-2wedstrijd Unitas 2 – Utrecht 2
1112-1wedstrijd Sliedrecht – Promotie
1011-1bekerwedstrijd Xidata Hardenberg – Dr. Max Euwe
0910-2wedstrijd HWP Haarlem – Caïssa 3
0910-1wedstrijd Dr. Max Euwe 2 – Lonneker
0809-4wedstrijd De Stukkenjagers – HWP Sas van Gent
0809-3bekerwedstrijd Dubbelschaak ‘97 – PION
0809-2bekerwedstrijd Messemaker 1847 – Bergen op Zoom deel 2
0809-2bekerwedstrijd Messemaker 1847 – Bergen op Zoom
0809-1wedstrijd VAS 2 – Groningen 2
0708-4wedstrijd DSC Drachten – Dion Hardenberg 2
0708-3wedstrijd PION Groesbeek – Veenendaal
0708-2wedstrijd ESGOO 2 – Dr. Max Euwe 2
0708-1wedstrijd Oegstgeest ’80 2 – Botwinnik
0607-1wedstrijd LSG 2 – VAS 1
0506-1wedstrijd HWP Sas van Gent 3 – DSC Delft 2
0405-3NK E-teams
0405-2wedstrijd Oud Zuylen – Promotie 2
0405-1wedstrijd Schaakmat/Winterkoning 1 – Stichting Samenwerkende Schaakverenigingen (SHS) 2
0304-4/5wedstrijd Almelo – BIS 2
0304-3wedstrijd Soest – Unitas 3
0304-2wedstrijd HMC Calder 2 – Sliedrecht
0304-1wedstrijd LSG 2 – Unitas
0203-2wedstrijd Oegstgeest ’80 – De Pion
0203-1wedstrijd Voorschoten – Caïssa 2
0001-2wedstrijd Dordrecht – Souburg
0001-1wedstrijd SMB 2 – De Pion
9900-3wedstrijd Gova – Utrecht 3
9900-2wedstrijd Op Eigen Wieken – Leiderdorp
9900-1WSC 2 niet in de beker
9899-3wedstrijd Het Witte Paard Sas van Gent 3 – Rotterdam 3
9899-2boete Haagse Toren wegens niet-opkomen
9899-1wedstrijd Het Witte Paard Zaanstad – ASG
9798-5
en 9798-6
reiskosten Play-offs
9798-4speelgerechtigheid Ftacnik
9798-3degradatie Hoensbroek ME
9798-2wedstrijd Venlo – HMC
9798-1vervangen C. Roet in opstelling
9697-2vervangen N. v/d Lijn in opstelling
9697-1wedstrijd ESGOO – Groningen
9596-1wedstrijd Unitas 2 – Emanuel Lasker
9495-1twee matchpunten in mindering Euwe
9394-3wedstrijd Utrecht 2 – Caissa
9394-2wedstrijd Utrecht 2 – Caissa
9394-1wedstrijd Hardenberg – GOVA
9293-4wedstrijd Eindhoven 3 – ’t Pionneke
9293-3opstellen W. Stork
9293-2opstellen M. Riemens
9293-1opstellen Riemens
9192-2kwartfinale schoolschaken
9192-1wedstrijd De Uil – Amstelveen 3
9091-1wedstrijd Philidor Leeuwarden 2 – Unitas 2
8990-7vaststellen beste nummer 2 in 2e klasse
8990-6verschuiven wedstrijd in schoolcompetitie
8990-5vaststellen beste nummer 2 in 2e klasse
8990-4opstellen Pietrow
8990-3opstellen Knoppert
8990-2wedstrijd Amstelveen 2 – Weenink
8990-1Indeling LSG (geen uitspraak)
8889-3toelaten “De Fontein” tot schoolcompetitie
8889-2computerteam in bekercompetitie
8889-1inschrijfformulieren competitie
8788-3wedstrijd Philidor Leiden – Volmac 2
8788-2wedstrijd VSM – SMB 2
8788-1bestaat niet wegens nummerverwisseling
8687-1wedstrijd Philidor Leiden 2 – ZSC/Saende
8586-3Koningsclub – competitieleider
8586-2vooruitspelen partij Koningsclub
8586-1wedstrijd Philidor Leeuwarden – Weenink
8485-2wedstrijd Unitas – Paul Keres
8485-1wedstrijd DD – Charlois/Europoort
8384-1wedstrijd Philidor Leiden 2 – Koningsclub
8283-2speelgerechtigdheid C. de Gorter
8283-1wedstrijd MEMO – Nieuwendam toevoeging
8283-1wedstrijd MEMO – Nieuwendam
8081-2wedstrijd Den Haag – DD
8081-1wedstrijd Desisco Watergraafsmeer – Volmac-Rotterdam
7778-1wedstrijd Goes – Spangen
7677-2wedstrijd Overschie – Oldenzaal
7677-1wedstrijd Groningen – Amersfoort
7576-1wedstrijd Moerwijk 2 – VHS 2