Elk jaar worden clubcompetities gehouden. De winnaar van de hoogste clubcompetitie (De Meesterklasse) is Clubkampioen van Nederland.

De winnaar van de KNSB Beker competitie is Beker Kampioen van Nederland.ie op de competitiepagina’s alles over de competitie.

Ranglijst van Clubkampioenen  
RangClubPlaatsAantal
1VASAmsterdam23
2Volmac/RotterdamRotterdam19
3De Variant (Panfox, Ordina, ZZICT, U-Boat Worx)Breda12
4ASCAmsterdam10
5-6DDDen Haag6
5-6Watergraafsmeer (Desisco/WGM)Amsterdam6
7HSGHilversum4
8-9CharloisRotterdam3
8-9En PassantBunschoten-Spakenburg3
10-11LSG IntelliMagicLeiden2
10-11UtrechtUtrecht2
12-19AMEVO ApeldoornApeldoorn1
12-19L+T/EindhovenEindhoven1
12-19Kennemer CombinatieHaarlem1
12-19Max EuweAmsterdam1
12-19NRSVRotterdam1
12-19Philidor 1847Leeuwarden1
12-19Share Dimension GroningenGroningen1
12-19VoerendaalKlimmen1
SeizoenTeamPlaats
2021/22AMEVO ApeldoornApeldoorn
2020/21MuConsult Apeldoorn (online competitie)Apeldoorn
2019/20competitie stilgelegd (Covid-19)
2018/19LSG IntelliMagicLeiden
2017/18LSG IntelliMagicLeiden
2016/17Kennemer CombinatieHaarlem
2015/16En PassantBunschoten-Spakenburg
2014/15Charlois EuropoortRotterdam
2013/14En PassantBunschoten-Spakenburg
2012/13En PassantBunschoten-Spakenburg
2011/12VoerendaalKlimmen
2010/11HSGHilversum
2009/10HSGHilversum
2008/09HSGHilversum
2007/08HSGHilversum
2006/07Share Dimension GroningenGroningen
2005/06U-Boat WorxBreda
2004/05ZZICTBreda
2003/04ZZICTBreda
2002/03ZZICTBreda
2001/02OrdinaBreda
2000/01OrdinaBreda
1999/00PanfoxBreda
1998/99PanfoxBreda
1997/98PanfoxBreda
1996/97PanfoxBreda
1995/96PanfoxBreda
1994/95Volmac/RotterdamRotterdam
1993/94De VariantBreda
1992/93Volmac/RotterdamRotterdam
1991/92Volmac/RotterdamRotterdam
1990/91Volmac/RotterdamRotterdam
1989/90Volmac/RotterdamRotterdam
1988/89Volmac/RotterdamRotterdam
1987/88Volmac/RotterdamRotterdam
1986/87Volmac/RotterdamRotterdam
1985/86Volmac/RotterdamRotterdam
1984/85Volmac/RotterdamRotterdam
1983/84L+T/EindhovenEindhoven
1982/83Volmac/RotterdamRotterdam
1981/82Volmac/RotterdamRotterdam
1980/81Desisco/WGMAmsterdam
1979/80Volmac/RotterdamRotterdam
1978/79Volmac/RotterdamRotterdam
1978/79Volmac/RotterdamRotterdam
1977/78Volmac/RotterdamRotterdam
1976/77Volmac/RotterdamRotterdam
1975/76Desisco/WGMAmsterdam
1974/75Desisco/WGMAmsterdam
1973/74WatergraafsmeerAmsterdam
1972/73CharloisRotterdam
1971/72WatergraafsmeerAmsterdam
1970/71UtrechtUtrecht
1969/70WatergraafsmeerAmsterdam
1968/69CharloisRotterdam
1967/68RotterdamRotterdam
1966/67Philidor 1847Leeuwarden
1965/66RotterdamRotterdam
1964/65VASAmsterdam
1963/64ASCAmsterdam
1962/63VASAmsterdam
1961/62VASAmsterdam
1960/61VAS 2Amsterdam
1959/60VASAmsterdam
1958/59VASAmsterdam
1957/58ASCAmsterdam
1956/57VASAmsterdam
1955/56DDDen Haag
1954/55VASAmsterdam
1953/54DDDen Haag
1952/53VASAmsterdam
1951/52VASAmsterdam
1950/51Max EuweAmsterdam
1949/50VASAmsterdam
1948/49VASAmsterdam
1947/48VASAmsterdam
1946/47VASAmsterdam
1945/46UtrechtUtrecht
1944/45stopgezet ivm reismoeilijkheden
1943/44stopgezet ivm reismoeilijkheden
1942/43geen kampioen
1941/42VASAmsterdam
1940/41VASAmsterdam
1939/40VASAmsterdam
1938/39VASAmsterdam
1937/38VASAmsterdam
1936/37DDDen Haag
1935/36VASAmsterdam
1934/35VASAmsterdam
1933/34DDDen Haag
1932/33ASCAmsterdam
1931/32DDDen Haag
1930/31NRSVRotterdam
1929/30ASCAmsterdam
1928/29ASCAmsterdam
1927/28DDDen Haag
1926/27VASAmsterdam
1925/26ASCAmsterdam
1924/25ASCAmsterdam
1923/24ASCAmsterdam
1922/23VASAmsterdam
1921/22ASCAmsterdam
1920/21ASCAmsterdam
SeizoenTeamPlaats
2021/22LSGLeiden
2020/21Het Zwarte Paard (online beker)Goirle
2019/20competitie stilgelegd (Covid-19)
2018/19Kennemer CombinatieHaarlem
2017/18MuConsult ApeldoornApeldoorn
2016/17Kennemer CombinatieHaarlem
2015/16Kennemer CombinatieHaarlem
2014/15HMC CalderDen Bosch
2013/14Paul KeresUtrecht
2012/13HMC CalderDen Bosch
2011/12SISSAGroningen
2010/11HMC CalderDen Bosch
2009/10HSGHilversum
2008/09HSGHilversum
2007/08HSGHilversum
2006/07HMC CalderDen Bosch
2005/06Post jr/ESGOOEnschede
2004/05Homburg ApeldoornApeldoorn
2003/04BISApeldoorn
2002/03HSGHilversum
2001/02LSGLeiden
2000/01HSGHilversum
1999/00HSGHilversum
1998/99HSGHilversum
1997/98Van Berkel/BSGBussum
1996/97Van Berkel/BSGBussum
1995/96PanfoxBreda
1994/95Van Berkel/BSGBussum
1993/94Cap Volmac/RotterdamRotterdam
1992/93Volmac/RotterdamRotterdam
1990/91Volmac/RotterdamRotterdam
1988/89GroningenGroningen
1986/87Volmac/RotterdamRotterdam
1984/85UnitasGroningen

Deze lijst is niet volledig, aanvullingen zijn welkom.