Veel geslaagden bij kaderopleidingen door het land

Home Nieuws Veel geslaagden bij kaderopleidingen door het land

HOERA GESLAAGD!!!!!

Op verschillende plaatsen in het zijn onlangs examens gehouden voor de verschillende kaderopleidingen van de KNSB. Wij feliciteren al onze geslaagden met het behalen van hun diploma. Wij hopen dat ze veel plezier hebben van hun nieuwe kennis en deze kennis vaak mogen toepassen.

Namens de KNSB: Sacha Schiermeier (medewerkster opleidingen).​

De volgende personen hebben hun diploma behaald:

Schaaktrainer 1

Roosendaal Vught Rotterdam
Kimberley Oostvogels Wolter de Vries Willem van Randwijk
Cora Oostvogels Ton van Roon Jorge Proschle
Ferdin de Graag Henk van Evert Gerard Milort
Ivo kok Patrick Goossen Martin Schouten
Koen Riemens Kees de Laat Olaf Hartog
Ton van der Werf Sander Mathijssen Hans Hsiao
Frank Lambregt Ewout Snoeck Arjan Terlouw
Ted van Eck   Rafael Sojo Cabanillas
Erwin Kalle   Ruud Fontijn
Christiaan Beukema   Björn Hartog
Jasper Beukema    
Patrick Heijnen    

 

Schaaktrainer 1

Amsterdam Deventer Maarssen
Ivo Knottnerus Frank Grave Hendrik Aldenberg
Henk van der Poel Paul Vije Guus van Eeden
Boudewijn Thewissen Willy Stegeman Bart de Vries
Barry Brink Henk Lebbink Midas Schonewille
Floris van Hoek Marieke de Lange Jacco Lind
Sicco Reeskamp   David Tulner
Wouter Dormits   Andre Kruize
Frank Lieuw    

 

Schaaktrainer 1

Den Haag Beverwijk Amstelveen Soerendonk
Raymond Thomas Jaap de Vries Stan van Gisbergen Bi-Rong Wang
Max Kanbier Roel de Haan Paray Shah Joris van Buul
Lars Vitesen Rona Hatzman Rasheed Pattan Jasper van Buul
Andrzej Pietrow Annemieke de Vries   Peter Thijssen
Eduard Hartog Martijn de Jong   Coen Winters
Björn Hartog Quinten van der Zanden   Jos Dumont
Kanako Kinoshita Edwyn Mesman   Paul van Zon
Cees Kuijt Wim van der Noort   Ger van Leipsig
  Wilfred den Breejen   Geert Hovens
      Jack van den Akker

 

De geslaagden van de cursus ST1 in Amsterdam

De geslaagden van de cursus Schaaktrainer 1 Amsterdam

Schaaktrainer 2

Groningen
Dick Sloots
Wilma Bruggink
Jos Boers
Miryam Marmann
Vincent Valens

 

Arbiteropleidingen

Scheidsrechter 2 Scheidsrechter 2  Indelingsdeskundige 2 Scheidsrechter 3
Zundert Herex. Rotterdam Rotterdam  
Inge Oostvogels Peter de Weerd Marcel Klein André Kunst
Niek Oostvogels   Angelique Osinga Edwin Woudt
Goossen Keijl   André van der Graaf Ariën Hooimeijer
Jan Vriends   Peter van den Bergh Siebren Westra
Luuk van Dongen     Rick Weggen
      Nico Hilderink
      Angelique Osinga
      Sybe Terwee

 

Deelnemers SR2 Zundert

De deelnemers van de cursus Scheidsrechter 2 Zundert