Ronde 5 (dient voor 14 april gespeeld te zijn)
Paul Keres | – | Kennemer Combinatie | 0-4 |
Ronde 4 (dient voor 10 maart gespeeld te zijn)
Caissa-Eenhoorn | – | Paul Keres | ½-3½ | |
Kennemer Combinatie | – | Woerden | 3-1 |
Ronde 3 (dient voor 4 februari gespeeld te zijn)
Kennemer Combinatie | – | Caissa | 2-2 | 3-1 |
Woerden | – | Amsterdam Berserkers | 4-0 | |
Paul Keres | – | Oud Zuylen Utrecht | 4-0 | |
De Waagtoren | – | Caissa-Eenhoorn | 2-2 * | 2-2 |
* = Caïssa-Eenhoorn door
Ronde 2 (dient voor 10 december gespeeld te zijn)
Aartswoud | – | Caissa-Eenhoorn | 1-3 | |
Woerden | – | En Passant | 3½-½ | |
Caissa | – | VAS | 2½-1½ | |
Magnus Leidsche Rijn | – | Oud Zuylen Utrecht | 1½-2½ | |
Amsterdam Berserkers | – | Bloemendaal | 2½-1½ | |
Opening ’64 | – | Kennemer Combinatie | 1-3 | |
Paul Keres | – | Moira-Domtoren | 3½-½ | |
EuroParcs/Autovakmeester Schaap | – | De Waagtoren | 1-3 |
Ronde 1 (dient voor 29 oktober gespeeld te zijn)
Amsterdam Berserkers | – | De Wijker Toren | 3-1 | |
En Passant | – | Hoogland | 2½-1½ | |
Oud Zuylen Utrecht | – | De Rode Loper | 3-1 | |
De Amstel | – | Bloemendaal | ½-3½ | |
Aartswoud | – | Bergen | 2-2 | 3½-½ |
Magnus Leidsche Rijn | – | PCA De Damrakkers | 4-0 | |
PSV/DoDO | – | Woerden | 1-3 | |
Moira-Domtoren | – | De Giessen en Linge | 3½-½ | |
Opening ’64 | – | Santpoort | 2½-1½ |
Teams
Clubnr | Team | Plaats | KL | ||
060052 | Paul Keres | Utrecht | M | vrij in ronde 1 | |
090034 | De Waagtoren | Alkmaar | M | vrij in ronde 1 | |
090071 | Kennemer Combinatie | Haarlem | M | vrij in ronde 1 | |
080009 | Caissa | Amsterdam | 1A | vrij in ronde 1 | |
080043 | VAS | Amsterdam | 1A | vrij in ronde 1 | |
090008 | Caissa-Eenhoorn | Hoorn | 1B | vrij in ronde 1 | |
060017 | En Passant | Bunschoten-Spakenburg | 2C | ||
080060 | Amsterdam Berserkers | Amsterdam | 2B | ||
090030 | EuroParcs/Autovakmeester Schaap | Schagen | 2C | vrij in ronde 1 | |
090061 | De Wijker Toren | Wijk aan Zee | 2C | ||
040086 | PSV/DoDO | Putten | 3B | ||
060067 | Woerden | Woerden | 3E | ||
060082 | Oud Zuylen Utrecht | Utrecht | 3E | ||
090001 | Aartswoud | Hoogwoud | 3C | ||
090044 | Santpoort | Velserbroek | 3C | ||
060019 | De Giessen en Linge | Giessenburg | 4F | ||
060045 | Moira-Domtoren | Utrecht | 4E | ||
060059 | De Rode Loper | Utrecht | 4E | ||
060073 | Magnus Leidsche Rijn | Utrecht | 4E | ||
080005 | De Amstel | Uithoorn | 4C | ||
090006 | Bergen | Bergen NH | 4C | ||
090036 | Opening ’64 | Sint Pancras | 4C | ||
060027 | Hoogland | Hoogland | 5B | ||
060016 | PCA De Damrakkers | Utrecht | R | ||
090072 | Bloemendaal | Bloemendaal | R |