Anish Giri en Colin D’Costa op veelzijdige Themadag
De KNSB organiseert op zaterdag 11 juli speciaal voor schaaktrainers en bestuursleden van schaakclubs, op de slotdag van het NK Schaken in Aalsmeer, een bomvolle en inspirerende themadag. Met topsprekers als Anish Giri, Peter Doggers en Colin D’Costa is er een ruim aanbod aan onderwerpen. Of je nu op zoek bent naar praktische handvatten voor jouw vereniging of verhalen wilt horen over de achtergronden van de grootste schaakschandalen.
Aanmelden
Via deze link kun je je aanmelden: kosten 29,50 euro inclusief lunch. Wees er snel bij, het aantal plaatsen is beperkt.
Exclusief interview Anish Giri
De Themadag opent met een exclusief interview met Anish Giri. De technisch directeur van de KNSB, Jeroen Bosch, spreekt met Giri over zijn sterke optreden tijdens het afgelopen Kandidatentoernooi en samen kijken zij vooruit naar zijn plannen voor de toekomst. Verder komt de Engelse IM en coach Colin D’Costa vertellen over de promotie van het vrouwenschaak in het Verenigd Koninkrijk met zijn organisatie ‘She Plays To Win’. Hij is onlangs kampioen geworden met een succesvol vrouwenteam – waarin onder andere Machteld van Foreest meespeelt.
Twee groeiende schaakverenigingen delen hun succesverhalen en laten zien hoe zij nieuwe schakers bereiken, enthousiasmeren en succesvol behouden. Verder onder meer: de ‘Clubavond 2.0’, het herkennen en ontwikkelen van schaaktalent, jeugdschaak in Nederland en informatie over twee lesmethodes voor kinderen.

